Assistcar Rental'a Avrupa'nın En İyisi Ödülü

Türkiye'nin önde gelen araç kiralama firmaları arasında yer alan AssistCar Rental, Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü'ne (International Arch of Europe Award for Quality-IAE) layık görüldü.

BID (Business Initiative Directions) tarafından Paris, Londra, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York'ta yapılan görüşmelere 116 ülkeden şirket liderlerinin ortak kararı sonucunda IAE için aday gösterilen AssistCar Rental, kalite, liderlik, inovasyon ve teknolojiye verdiği önemin karşılığını alarak, ödül almaya hak kazandı.

Sektörlerinde mükemmel liderlik özellikleri, artış gösteren pazar payı, iş planlarının büyük oranda olumlu sonuçlar vermesi ile birlikte sürdürülebilir başarı özellikleri taşıyan öncü firmaların Business Initiative Directions tarafından 26 Haziran 2016 tarihinde Frankfurt Intercontinental Convention Center'da düzenlenen ödül töreninde, BID Başkanı Jose E. Prieto tarafından verilen ödülü AssistCar Rental adına, AssistCar Rental CEO'su Selçuk Göç aldı.

Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü

IAE, liderler tarafından liderlere verilen ödül olarak biliniyor. 29 yıl içerisinde 100'ü aşkın ülkede ödüle layık görülen firmalar, bu sayede dereğerlerini arttırdığı ve sektördeki konumlarını güçlendirdiği Uluslararası BID Kalite Ödülü ve "Quality Mix Plan"e odaklanan Business Initiative Directions (BID) tarafından veriliyor.

Uluslararası bir kurum olan BID, söz konusu IAE ödülünü, sektörlerinde kalite ve inovasyona verdikleri önemle liderlik eden firma ve kurumları takdir ve teşvik etmek amacıyla her yıl vermektedir. IAE adayları, IAE mevzuatı ve QC100 Toplam Kalite Yönetim Modeli kriterlerine dayanarak değerlendiriliyor.

Ödül, gizli incelemeler sonunda belirleniyor

AssistCar Rental CEO'su Selçuk Göç, ödüle bir Türk şirketinin layık görülmesinden dolayı mutlu ve gururlu olduklarını belirterek, "Uluslararası kalitenin en önemli ödülü QC 100, 10 aylık gizli inceleme ve denetimler sonucunda 119 ülkenin yöneticileri tarafından ortak bir kararla firmamıza verilmiştir. Bu ödül herhangi bir başvuru yapılmadan, tamamen habersizce ve gizli incelemeler sonucunda verilmektedir. Bu ödülü, tüm AssistCar Rental çalışanları adına alıyorum" dedi.

Önceki yıllarda Türkiye'den Doğuş Holding, Koç Holding, IGDAŞ, Abdi İbrahim İlaç, Hesa İnşaat ve Aktifbank bu ödüle layık görüldü.

AssistCar Urfa Rental

AssistCar Rental 2005 yılında uzun yıllara dayanan tecrübe ile güçlü öz sermaye, dinamik ve profesyonel kadroyu birleştirerek sektöründeki lider firmalar arasında yerini almak amacı ile kurulmuştur. 2010 yılından itibaren özellikle kısa dönem kiralama alanında yatırımlarına hız vermiş ve bugün sektörün lider kuruluşları arasında yerini almıştır.

Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu avantajlarla birlikte teknolojiyi yakından takip eden, müşteriyle birlikte hareket eden, ortak çözümler üreten ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetini ilkesini benimseyen bir anlayış içerisindedir. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her yıl belli oranda büyüme hedefi içerisindedir.

AssistCar Rental yurt içinde ve yurt dışında lider havayolu şirketleri, seyahat acentaları, brokerlar, kurumsal firmalar ve tur operatörlerinin online çözüm ortağı ve tedarikçisi konumundadır.

Turizm sektöründe yıllardır hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ilkesini hizmet politikasının en üst sırasında tutan AsssitCar Rental, Türkiye'nin ulusal anlamda en hızlı büyüyen firmaları arasındadır.

Amerika, Avrupa, Balkanlar ve Arap Emirlikleri üzerinden yılda 400.000 gün seviyesinde rezervasyon hacmi ile ulusal anlamda lider rent a car firması konumunda bulunan AssistCar Rental, Türkiye çapında farklı illerde bulunan 28 çalışma ofisi ve 1500 araçlık filosu ve 130 çalışanıyla hem ulusal hem de uluslararası anlamda çalışmalarına devam etmektedir.

2013 yılı itibariyle, uluslararası bir kalite yönetimi şirketi olan İQCERT tarafından; The Best Company, ISO 9001-2008, OHSAS 18001: 2007, ISO-IEC gibi kalite belgelerini almaya hak kazanan AssistCar Rental, uluslararası kalite standartlarına uygun bir marka profili çizmektedir.

AssistCar Rental, son yıllarda Şanlıurfa oto kiralama sektöründe yapmış olduğu yatırımlar ve kurumsal yapılanması ile birlikte Türkiye genelindeki hizmetlerini arttırarak sürdürmektedir.
http://www.assisturfa.com

Blog

Şanlıurfa araç kiralama fiyatıOtogar Araç Kiralama Firmasırent a car şanlıurfaşanlıurfa kiralık araçucuz oto kiralama şanlıurfaŞanlıurfa Otogar Araç KiralamaŞanlıurfa Araç KiralamaŞanlıurfa Oto KiralamaŞanlıurfa Rent a Car FirmasıŞanlıurfa Havalanı Transfer HizmetleriŞanlıurfa Oto KiralamaUrfa oto kiralamaŞanlıurfa Otomobil KiralamaŞanlıurfa Havalanı Transfer HizmetleriŞanlıurfa Rent a Car FirmalarıŞanlıurfa Rent a CarŞanlıurfa Rent a car - AkçakaleŞanlıurfa Otomobil KiralamaŞanlıurfa Rent a Car FirmalarıŞanlıurfa Karaköprü Araç KiralamaŞanlıurfa Eyyübiye Araç KiralamaŞanlıurfa Araç Kiralama Hizmeti Veren FirrmalarŞanlıurfa Rent a carŞanlıurfa Araç Kiralama FirmalarıŞanlıurfa Havalimanı Özel ve Toplu Transfer Hizmetleri FirmasıUrfa Havaalanı Rent A CarŞanlıurfa Ceylanpınar Rent a Carşanlıurfa kirvem rent a carŞanlıurfa Havalanı Uygun fiyatlara Araç KiralamaŞanlıurfa Havalanı Ekonomik Araç KiralamaŞanlıurfa Havalanı Transfer HizmetleriŞanlıurfa kiralık araç fiyatlarıUrfa oto kiralama firmasıHarran Rent a car firmasıBirecik rent a car firmasıAkçakale rent a car firmasışanlıurfa GAP rent a carşanlıurfa rent a car fiyatlarışanlıurfa rent a car şanlıurfa merkezŞanlıurfa oto kiralama firmalarışanlıurfa rent a car numaralarıAssist Şanlıurfra Rent A CarŞanlıurfa Harran Rent A Carucuz oto kiralama şanlıurfaUrfada araç kiralama firmalarıUrfa araç kiralama şirketleriŞanlıurfa havaalanı araç kiralamaşanlıurfa rent a car firmalarışanlıurfa otogar araç kiralamaŞanlıurfa hava alanında araç kiralamaŞanlıurfa hava alanı araç kiralamaŞanlıurfa GAP Havalimanı Araç KiralamaŞanlıurfa havalimanı araç kiralamaŞanlıurfa bağlarbaşı rent a carbağlarbaşı rent a carşanlıurfa karaköprüde rent a carşanlıurfa karaköprü rent a carŞanlıurfa Merkez Rent a CarŞanlıurfa Rent a CarŞanlıurfa'da en kaliteli araçları kiralama fırsatlarıBölgenin her yerine anahtar teslimiŞanlıurfa’nın en iyi rent a car firması!Sıfır araçlarla muhteşem sürüş deneyimi yaşayın24 saat rent a car servisiŞanlıurfa Yurt İçi Araç Kiralama FırsatlarıKurban Bayramın'da Sizlerde Araç Sahibi OlunŞanlıurfa Bölgesinin Lideri AssistCar Urfa0 km araçlarla muhteşem hizmetDonanımlı araç türleri anahtar teslim sunuluyorGüler yüzlü hizmet bir telefon uzağınızdaAssistcar Rental'a Avrupa'nın En İyisi Ödülü AldıKaskolu araçlarla sürüş performansınızı arttırınUrfa oto kiralama hizmetini bütçenize uygun fiyatlara alınEn cazip ve uygun fiyatlar ile Urfa araç kiralama hizmetleriŞanlıurfa araç kiralama hizmeti aktif!Assistcar Rental'a Avrupa'nın En İyisi ÖdülüŞanlıurfa merkez araç kiralama hizmetleriYeni nesil otomobillerle sürüş keyfinizi arttırın!Yüzde yüz güven ve konfor ilkesiyle karşınızdayızZengin filomuz ile hizmetinizdeyizAraç kiralama konusunda lideriz!Şanlıurfa'da Kaliteli araçlarla seyahat etme fırsatları!

Hakkımızda

Araç Kiralamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!