Sık Sorulan Sorular
+ Uçağım gecikir veya uçuş iptal edilirse ne olur?

 Uçunuz gecikirse, bize en kısa süre içinde e-mail ve ya telefon ile bilgilendirme yapmalısınız. Eğer rezervasyon gerçekleştirirken bize uçuş numarası verdiysenizi firmamız 2 saate kadar takibini yapabilmektedir. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için, lütfen uçuş numaranızı giriniz.

 Assisturfa.com uçuşun gecikmesi ve iptalinden doğacak kayıp, hasar ve değişikliklerden sorumluluk kabul etmez ve sorumlu tutulamaz. Otomatik olarak Assist Car Rental İptal prosedürü uygulanır.

+ Araç kiralama fiyatına neler dahil?

Araç kiralama ücretinin tamamını Assisturfa.com'dan görebilirsiniz.  

  • Zorunlu trafik sigortası

  • Araç hasar sigortası

  • Araç hırsızlık sigortası

  • 24 saat yol yardım

  • Vergiler

+ Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim ?

Assisturfa.com'a Üye iseniz;
Hesabınıza giriş yaparak, Rezervasyonlarım kısmından rezervasyonlarınızı iptal edebilirsiniz.

Assisturfa.com'a Üye Değilseniz:

Rezervasyonunuz ile ilgili tüm değişiklik işlemlerini Üst Menü'de bulunan Rezervasyon Kontrol Butonunu tıklayarak, açılan pencereden rezervasyon bilgilerinizi sorgulayarak yapabilirsiniz.Rezervasyon bilgilerinizi bilmiyorsanız, Rezervasyon Numaramızı arayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon iptali ile ilgili presedürü Kiralama Koşulları bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

+ Kiraladığım aracı nereden teslim alacağım?

İstediğiniz her yerden! Kiralama ofisinden almak zorunda değilsiniz. AssistCar siz müşterilerimizin kapısına kadar araç teslimatı yapmaktadır.


Aramayı bulunduğunuz bölgeye göre yaparsanız, Mesala konakladığınız otel'e veya konuk evine Otogar terminaline şehir merkezinde'de dilerseniz aracınızı alabilirisniz.

Eğer adresinize gelmesini istiyorsanız ek ücret karşılığı adrese teslimat seçerek, o bölgedeki bir adrese aracınızı getirtebilir ve teslim alabilirsiniz.

+ Kiralama Ofisiniz Havalimanı İçindemi?

EVET:

Kiralama ofisimiz Şanlıurfa Gap Havalimanı iç hatlar gelen yolcu salonu No:Z/54

+ Şanlıurfa Merkezde Ofisiniz Varmı?

EVET


Şanlıurfa Rent A Car Merkez Ofisimiz Var


Adres: Şair Şevket Mah.Çarşı Caddesi Canan Apt.kat:1 No:8 Bahçelievler/Haliliye/ŞANLIURFA

+ Genç Sürücü Paketi

Kiralamak istediğiniz araç için Sizin Ek sürücülerin yaşı veya ehliyet yılı yeterli olmadığında, bu hizmeti alarak ilgili aracı kiralayabilirsiniz.

Bu ürünü alınca tüm ek sigortaların alınması zorunludur.

+ Neden Mini Hasar Sigortası?

Araçta 500 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları, müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır.

+ Neden Full Kasko?

Araçlarımızın tamamında bulunan standart rent a car kaskosunun yanında tüm raporlar eksiksiz olarak tutulmuş olsa dahi herhangi bir hasar durumunda araç değer kaybı olarak ekonomik araçlar için 200€ orta grup araçlar için 300€ üst grup araçlar için 500€ ödemekle yükümlüsünüzdür. Bu yükümlülüğü ortadan kaldırmak için günlük olarak 20TL karşılığında teminat altına alabilirsiniz.

+ Neden Ek Sürücü ?

Araç; kiralayan sürücü dışında bir ek sürücü tarafından daha kullanılabilir. Ek sürücü tarafından kiralık aracın kullanılabilmesi için rezervasyon sırasında bu opsiyonun satın alınmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde kasko devre dışı kalır Ek sürücüler ehliyet ve yaş kriterlerine uymalıdır. Assist Rent A Car olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir.

Hakkımızda

Araç Kiralamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!